Gharieni
Yeni Gharieni CELLISS, Selülitle savaşmak ve kilo vermeye yardımcı olmak için bir terapiste bile ihtiyaç duymayan yenilikçi bir vücut şekillendirme cihazıdır.

©2023 Cansu Kozmetik. Tüm Hakları Saklıdır.

Proje Danışmanlık

SPA- EDİTİON danışmanlığı mevcut ve potansiyel işyeri sahiplerine Wellness ve Spa tesislerini yaratma, geliştirme, değiştirme ve işletme konularında, mimarlara ise bu tür tesisleri inşa etme, yeniden yapılandırma ve yeniden dekore etme konularında danışmanlık hizmeti vermektir.

SPA-EDİTİON fizibilite  inşaat veya yenileme için gerekli bütçeyi önceden hesaplayabilmenize, ideal tesis büyüklüğü ve hizmet sayısını belirlemenize, gelir ve kar tahmini yapmanıza yardımcı olur.

Genel olarak  hizmetlerimiz;

-Spa’larda kullanılabilecek tüm ekipmanların en üstün kalitede tedarik edilmesi,-Spa Konsepti – tasarımı ,   

-İş Planı-Spa Fizibilitesi-Reklam/Pazarlama-Açılış öncesi hazırlık-Holistik (Bütünsel) Spa                                                             

-Spada en iyi hizmeti verebilecek personel  yönlendirmesi,-Wellness Center-Beauty Center (Güzellik Merkezi)

-Day (Günlük) Spa

Sektördeki 26 yıllık tecrübemize dayanarak proje aşamasından masaj alanları,dinlenme alanları ıslak – kuru alanlar gibi  tüm spa birimlerini içerecek konsepte uygun doğru yönlendirmeleri , fizibilite çalışmalarını, reklam-pazarlama desteği , işletme aşamasında danışmanlığa kadar her aşamada size danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.
Birçok işyeri sahibi spayı  geliştirmek için gerekli yöntemi takip edemez haklı olarak. Pazar analizi veya başka önemli adımları atlayarak daha sonra Spa konseptlerinin çalışmaması veya bekledikleri sonuçları alamama sıkıntısı çekebilirler. Spa’yı işletmek için kaç çalışana ihtiyacınız olacağı ve hangi hizmetlerin en karlı şekilde geriye dönüş sağlayacağını hesaplayarak varolan işletmenizi ileriye götürmeniz için çözümler gerçekleştiriyoruz..

SPA EDİTİON
size spanızın bir uzman takım tarafından nasıl yürütülmesini ve aynı zamanda işi kısa zamanda sonuçlandırma  avantajını getirir. Genellikle bu seçenek size ve spa yönetiminizekısa sürede kar getirecektir.

SPA EDİTİON spa işletimi ve kişisel bakımlar konularında da kalifiye personel , masaj terapisti, Spa resepsiyonisti ve Spa müdürü gibi çeşitli mesleklerden personel desteği sağlar.

Günümüzde fitness ve spa merkezlerinde ruhsal,fiziksel ve zihinsel dinçliğin önemi artmaktadır fakat bir çok spa konsepti maalesef bir Spa yaratabilecek derecede BİLGİ VE BİRİKİMİ yeterli olmayan tasarımcılar tarafından yapılmaktadır.SPA EDİTİON Spa bakımları, tematik odalar, Spa akım şemaları ve Spa operasyonu hakkında uzman kadrosuyla size en iyi desteği sağlar.

SPA-EDİTİON olarak müşterilerimize en iyi ve tarafsız hizmeti sunacağımıza inanıyoruz.

Saygılarımla
Ercan SOLHAN,
SPA-EDİTİON
Genel koordinatör

Newsletter!
En son haberleri almak için şimdi abone olun